Doç. Dr. Vehbi Türel’in 3. Uluslararası Kitabı Çıktı

 

Bingöl Üniversitesi TBMYO Öğretim Üyesi Doç. Dr. Vehbi Türel’in ABD’de ‘Design Solutions for Adaptive Hypermedia Listening Software’ isimli kitabı çıktı.

Tüm seçkin uluslararası online kitapçılardan temin edilebilecek olan kitap, ayrıca https://www.igi-global.com/book/design-solutions-adaptive-hypermedia-listening/266364 isimli internet adresinden temin edilebilir.

Doç. Dr. Vehbi Türel’in ayrıca ABD’de 10 ciltlik bir ansiklopedide (Encyclopaedia of information science and technology, third edition -10 Volumes-) 2 ansiklopedi maddesi (‘Hypermedia and Its Role in Learning’ ve ‘Adaptive Hypermedia in Education’) ve 15 ayrı kitap bölümü daha önce yayımlandı. Bu yılda ABD’de 2 kitap bölümü yayımlandı. Ayrıca, Doç. Dr. Vehbi Türel’in çok sayıda uluslararası ve ulusal makalesi de yayımlanmış bulunmaktadır.

Design Solutions for Adaptive Hypermedia Listening Software isimli kitap ile ilgili detaylı bilgi için https://www.igi-global.com/book/design-solutions-adaptive-hypermedia-listening/266364 internet adresinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.