Mazeret Sınavları 06-10/05/2019 Tarihlerinde Yapılacak

2018-2019 Eğitim Öğretim Bahar yarı yılı vize Mazeret sınavına ilişkin yönetim kurulu kararına göre aşağıdaki listede ismi bulunan öğrencilerin 06-10 Mayıs 2019 tarihleri arasında dersi veren ilgili öğretim elemanının sorumluluğunda ve uygun göreceği saatte Mazeret Sınavlarının yapılması kararlaştırılmıştır.

 

 

 

Öğrenci No

 

Adı-Soyadı

Program

 

Ders Kodu

 

Dersin Adı

181221045

Furkan ÇİÇEK

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1104

Mukavemet

 

181221035

 

Huzeyfe ÖNALAN

 

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1128

Saha Araştırma Yöntemleri

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

181221002

Ahmet Nuri KURTARAN

İnşaat Teknolojisi

TİT1128

Saha Araştırma Yöntemleri

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

 

151221054

 

Sadık GÜÇLÜ

 

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT116

Yol Bilgisi

TİT1104

Mukavemet

 

 

 

161222010

 

 

Mehmet Geylani

KAĞANARSLAN

 

 

 

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1102

Bilgisayar Destekli Tasarım

TİT1104

Mukavemet

TİT1106

Beton Tek.ve laboratuvarı

TİT1110

Yol Bilgisi

TİT1120

Mesleki Bilgisayar Uygulamaları

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

 

161222007

 

Muhammed Safa DUYMUŞ

 

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1110

Yol Bilgisi

TİT1104

Mukavemet

 

 

181222005

 

 

Muhammed Raşit AVIOĞLU

 

 

İnşaat Teknolojisi      (İ.Ö)

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1128

Saha Araştırma Yöntemleri

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

TİT1110

Yol Bilgisi

TİT1126

Kompozit Malzemeler

TİT1106

Beton Tek.ve laboratuvarı

 

181222011

 

Rıdvan ÖLMEZ

 

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1128

Saha Araştırma Yöntemleri

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

TİT1110

Yol Bilgisi

 

 

 

 

TİT1126

Kompozit Malzemeler

TİT1106

Beton Tek.ve laboratuvarı

TİT1104

Mukavemet

181222027

Mahsuni KAYA

İnşaat Teknolojisi (İ.Ö)

TİT1108

Yapı Statiği

181221034

Harun ALPAYA

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

181221004

Abdulkadir ATAN

İnşaat Teknolojisi

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1126

Kompozit Malzemeler

TİT1110

Yol Bilgisi

181222044

Alişan İZGİŞ

İnşaat Teknolojisi

TİT1104

Mukavemet

181222038

Süleyman TAŞ

İnşaat Teknolojisi

TİT1104

Mukavemet

181222028

Mehmet BOĞATEMUR

İnşaat Teknolojisi (İ.Ö)

TİT1108

Yapı Statiği

TİT1124

Yalıtım Teknolojisi

TİT1128

Saha Araştırma Yöntemleri

181221060

Uğur Can KUYULDAR

İnşaat Teknolojisi

TİT1104

Mukavemet

181222008

Fatih GÜNDOĞDU

İnşaat Teknolojisi (İ.Ö)

TİT1102

Bilgisayar Destekli Tasarım

TİT1114

Büro Şantiye Organizasyonu

TİT1120

Mesleki Bilgisayar Uygulamaları

TİT1124

Yalıtım Teknolojileri

181222001

Azat BİRKAN

İnşaat Teknolojisi (İ.Ö)

TİT1102

Bilgisayar Destekli Tasarım

TİT1114

Büro Şantiye Organizasyonu

TİT1120

Mesleki Bilgisayar Uygulamaları

TİT1124

Yalıtım Teknolojileri

181222009

Abdulsamet ALTUĞ

İnşaat Teknolojisi (İ.Ö)

TİT1102

Bilgisayar Destekli Tasarım

TİT1114

Büro Şantiye Organizasyonu

TİT1120

Mesleki Bilgisayar Uygulamaları

TİT1124

Yalıtım Teknolojileri

171071043

Zelal DENK

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL2212

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

TVL1114

Koyun-Keçi Yetiştiriciliği

181071070

Elif Nur CİHANGİR

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL1102

Farmakoloji ve Toksikoloji

TVL1104

Hayvan Hastalıklarına Giriş

161071018

Nuray BARAN

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL2226

Hayvansal Ürünler Teknolojisi

181071073

Sümeyye ERİN

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL1104

Hayvan Hastalığına Giriş

 

 

161072052

 

 

Laike PAMUK

 

 

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL2206

Hayvan Hastalıkları

TVL1104

Hayvan Hastalıklarına Giriş

TVL2210

Mesleki Uygulama

TVL114

Koyun-Keçi Yetiştiriciliği

TVL2212

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

YDİ1102

Yabancı Dil İngilizce

 

171072009

 

Ruhat KAYA

 

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL2212

Tıbbi Laboratuvar Teknikleri

TVL2222

Hayvan Barınakları

TVL2220

Yem Laboratuvarı ve Analizi

161071020

Esra TÜN

Lab.ve Vet. Sağlık

TVL1112

Deney Hayv. Yetiştiriciliği Sağlığı

TVL2220

Yem Laboratuvarı ve Analizi

151102007

Naim BUZRUL

Elektrik (İ.Ö)

AİT2002

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

181101023

Engin GÜRBÜZ

Elektrik

MYO1124

Sayısal Elektronik

181041047

Sedat DEMİR

Harita ve Kadastro

KRK1004

Mesleki Hesaplar

181041054

Evin IŞIK

Harita ve Kadastro

KRK1004

Mesleki Hesaplar

171041042

Sinan BEKLEN

Harita ve Kadastro

HRK2006

Türk Dili ve Edebiyatı

171041045

Nurdan ASLAN

Harita ve Kadastro

HRK1006

Arazi Ölçme Teknikleri

 

 

 

 

HRK1014

İmar Bilgisi

171041039

Hacer Sena AKER

Harita ve Kadastro

HRK1002

Ölçme Bilgisi ll

161041047

Betül TEZER

Harita ve Kadastro

HRK1002

Ölçme Bilgisi ll

181041019

Erkan EKİCİ

Harita ve Kadastro

HRK1002

Ölçme Bilgisi ll

161271003

Ebrar VAROL

Tekstil Teknolojisi

OSD74

Sunum Teknikleri

161241037

Melahat İNAK

Peyzaj ve Süs Bitkileri

AİT2002

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi

 

141161012

 

Elif GÖRHAN

 

Bilgisayar Programcılığı

BBP1102

Görsel Proglama 1

BBP1120

C# Programlama

OSD74

Sunum Teknikleri

181061003

Berat GÖRMÜŞ

Mekatronik

MKT1106

Otomasyon Sistemleri