Tek Ders Sınav Tarihi :24.01.2020

 TEKNİK BİLİMLER MYO TEK DERS SINAVI ÖĞRENCİ LİSTESİ

S.N

ÖĞR. NO

ADI SOYADI

BÖLÜMÜ

PROGRAMI

DERS

KODU

DERSİN HOCASI

1

141222024

Yunus BUKAN

İNŞAAT

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

Yapı Statiği

TİT1108

Öğr. Gör. Fatma TABAK

2

161221009

Seda HAYKIRAN

İNŞAAT

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

Zemin Mekaniği

TİT2213

Öğr.Gör.U.Eren YURTCAN

3

151222088

Ayşenur KOÇAN

İNŞAAT

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

Yapı Statiği

TİT1108

Öğr.Gör.Fatma TABAK

4

141222033

Uğur BEKTAŞ

İNŞAAT

İNŞAAT TEKNOLOJİSİ

Mukavemet

TİT1104

Öğr.Gör.Fatma TABAK

5

161072040

Muhammed İsmail YALINIZ

VETERİNERLİK

 LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek.

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

6

161072015

Kağan SEVİM

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek.

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

7

171072006

Yusuf BUDAN

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek.

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

8

171072005

Tuba BALAT

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek.

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

9

161072054

Mehmet Sait ÇİÇEK

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek.

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

10

171072021

Mahmut ESKİCİ

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Biyokimya

TVL1127

Dr.Öğr.Üyesi N.Şen ÖZDEMİR

11

161072050

Kader BAYBURE

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Biyokimya

TVL1127

Dr.Öğr.Üyesi N.Şen ÖZDEMİR

12

171072022

Halime GÖNEN

VETERİNERLİK

LAB.VE VET. SAĞLIK

Lab. Hijyeni ve Sani.Tek..

TVL2204

Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF

13

161271003

Ebrar VAROL

TEKS.GİY.AYAK VE DERİ

TEKSTİL

Atatürk İlk. ve İnk.Tarihi

AİT2002

Öğr.Gör.Yaşar UĞURLU

14

161271016

Fatma BURULDAY

TEKS.GİY.AYAK VE DERİ

TEKSTİL

Atatürk İlk. ve İnk.Tarihi

AİT2002

Öğr.Gör.Yaşar UĞURLU

15

161241023

Abdurrahman ARCA

PARK BAHÇE BİTKİLERİ

PEYZAJ VE SÜSÜ BİTKİLERİ

Doğal Bitki Örtüsü

PEP1108

Öğr.Gör.Ahmet CAF

16

171141002

Ercan YAYAR

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM

TARLA BİTKİLERİ

Araştırma Yöntem ve Tek.

TBT1109

Öğr.Gör.Yaşar UĞURLU

17

161101038

Ferhat KILIMAN

ELEKTRİK

ELEKTRİK VE ENERJİ

Atatürk İlk. ve İnk.Tarihi

AİT2002

Öğr.Gör.Yaşar UĞURLU

18

171041039

Hacer Sena AKAR

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA

HARİTA VE KADASTRO

Ölçme Bilgisi-II

HRK1002

Öğr.Gör.O.Ersen KARA