Tek Ders Sınavı 28/06/2019 tarihinde saat 10:30'da yapılacaktır.

 

Oturum No

Tarih

Gün

Saat

   Toplantı Yeri

2019/20

27.06.2019

Perşembe

14:00

   Müdürlük Makamı

 

            KARAR-01: Tek Ders Sınavına Girecek Öğrenciler:

             Meslek Yüksekokulumuzun 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı Bahar döneminde tek ders sınavına girecek öğrencilerin durumu görüşüldü.

            Yapılan görüşme sonucunda, Meslek Yüksekokulumuzun aşağıda okul no, adı-soyadı, dersin kodu, dersin adı ve dersi veren öğretim elemanı belirtilen öğrencilerin, Bingöl Üniversitesi Önlisans ve Lisans Eğitim-Öğretim ve Sınav Yönetmeliğinin 25. maddesi, 7.Bendi“d” fıkrası doğrultusunda 28.06.2019 tarihinde tek ders sınav hakkı verilmesine, sınavın Meslek Yüksekokulumuz sınıflarında saat 10:30’da ilgili program başkanlarının sorumluluğunda yapılmasına ve konunun Üniversitemiz Öğrenci İşleri Daire Başkanlığına bildirilmesine oy birliği ile karar verilmiştir.

Öğr. No

Adı -Soyadı

D.Kodu

Dersin Adı

Program

Dersi Veren Öğr. El.

131271004

Esra ARTUK

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Tekstil Tek.

Yaşar UĞURLU

161101029

Mehmet ASLAN

ELP2213

Hidrolik ve Pnömatik S.

Elektrik

Y.Selim TARİH

151101019

Abdulbaki TUNÇOK

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektrik

Yaşar UĞURLU

151102007

Naim BUZRUL

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektrik (İ.Ö)

Yaşar UĞURLU

151102021

Baver YABANCI

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektrik (İ.Ö)

Yaşar UĞURLU

161102009

Uğur BAKIR

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektrik (İ.Ö)

Yaşar UĞURLU

161091009

Büşra Nur KATIKSIZ

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bahçe Tarımı

Yaşar UĞURLU

151091028

Ömer BÜMEN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bahçe Tarımı

Yaşar UĞURLU

161091013

Ramazan TASALI

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bahçe Tarımı

Yaşar UĞURLU

171141013

Rukiye BAŞIDİNÇ

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Tarla Bitkileri

Yaşar UĞURLU

121211038

Abdulkadir BÜRÇÜN

TEH203

Anolog Elektronik 2

Elektronik Hab.

 Hasan ERDAL

161211017

Yusuf YALÇİN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektronik Hab.

Yaşar UĞURLU

161211007

Mahsum YALÇIN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Elektronik Hab.

Yaşar UĞURLU

121211037

İdris BULDAĞ

TEH210

Fiber Optik Haberleşme

Elektronik Hab.

Kadir EJDERHA

171071012

Sadullah BATURALP

TVL2203

Aşı Bilgisi

Lab.veVet.Sağ

Abdullah GAZİOĞLU

151071051

Songül DUMAN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Lab.veVet.Sağ (İ.Ö)

Yaşar UĞURLU

171072004

Sevgi ERTUĞRUL

TVL1105

Biyokimya

Lab.veVet.Sağ (İ.Ö)

Fatma CAF

171072010

Ramazan AYDOĞDU

TVL2205

Marazi Mad. ve Num. Alma Tek.

Lab.veVet.Sağ

Abdullah GAZİOĞLU

171071021

Sedanur DEMİRELLİ

TVL1127

Biyokimya

Lab.veVet.Sağ

Fatma CAF

171071039

Ali Ümran SARI

TVL2204

Laboratuvar Hij ve Sanitasyon. Tek.

Lab.veVet.Sağ

Fatma CAF

151071053

Melike KADAR

TVL2204

Laboratuvar Hij ve Sanitasyon. Tek.

Lab.veVet.Sağ

Fatma CAF

161071006

Hicret MENEKŞE

TVL2206

Hayvan Hastalıkları

Lab.veVet.Sağ

Abdullah GAZİOĞLU

121162042

Furkan TAYĞUN

TBP219

Mikrobilgisayar ve Assambler

Bilgisayar Prg.(İ.Ö)

Hasan ERDAL

151161015

Zülküf TUĞUNMUŞ

BBP2201

İnternet Prog. 2

Bilgisayar Prg.

Şener BALAT

161161003

Merve BARUT

TRD2004

Türk Dili

Bilgisayar Prg.

Cemil TURGUT

161161040

Onur AYDIN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bilgisayar Prg.

Yaşar UĞURLU

161161006

Onur KAYDU

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bilgisayar Prg.

Yaşar UĞURLU

151161029

Seren SÜTÇÜ

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bilgisayar Prg.

Yaşar UĞURLU

161161035

Yusuf TAŞKIN

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bilgisayar Prg.

Yaşar UĞURLU

141161052

Canser  BULMUŞ

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Bilgisayar Prg.

Yaşar UĞURLU

151162014

Yunus YAVAŞOĞLU

BBP1102

Görsel Programlama 1

Bilgisayar Prg. (İ.Ö)

Mustafa NARİN

151042026

Harun KİŞİ

HRK1002

Ölçme Bilgisi 2

Harita ve Kad. (İ.Ö)

O.Ersen KARA

141042030

Orhan ALGAN

HRK2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Harita ve K.(İÖ)

Yaşar UĞURLU

171041047

Furkan GÖVER

HRK2001

Kadastro Bilgisi

Harita ve Kad.

O.Ersen KARA

161041003

Adem ALKIŞ

HRK2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

Harita ve Kad

Yaşar UĞURLU

161241029

Ümit KIZILARSLAN

PEP2205

Kentsel Peyzaj

Pey. ve Süs Bit.

Müge YURTCAN

151241043

Feyruz ÖZDEMİR

MYO2223

Fidancılık Tekniği

Pey. ve Süs Bit.

Müge YURTCAN

161241035

Necla KARTAY

PEP1101

Bitki Tanıma 1

Pey. ve Süs Bit

Ahmet CAF   

161241012

Dilan OKŞAK

MYO2221

Bitki Koruma 2

Pey. ve Süs Bit

Mustafa İLÇİN

171221020

Ö.Faruk SARIDAĞ

TİT2211

Yapı Metraj ve Maliyeti

İnşaat Tek.

M.Nuri KOLAK

171221026

M.Furkan KELEŞ

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.

U.Eren YURTCAN

171222026

Metin BAYUTMUŞ

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek. (İ.Ö)

U.Eren YURTCAN

161222030

İlhan ZEYTUNLUK

AİT2002

Atatürk İlke ve İnk.Tarihi

İnşaat Tek. (İ.Ö)

Yaşar UĞURLU

171221025

M.Zülküf CENGİZ

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.

U.Eren YURTCAN

161221041

M.Seyithan ÖZDEMİR

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.

U.Eren YURTCAN

151221054

Sadık GÜÇLÜ

TİT1104

Mukavemet

İnşaat Tek

Fatma TABAK

151222031

Muzaffer KAYITMAZTÜRKMEN

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek. (İ.Ö)

U.Eren YURTCAN

171221022

Mehmet BARIŞ

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.

U.Eren YURTCAN

151222027

Mahsuni KAYA

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.(İ.Ö)

U.Eren YURTCAN

131222030

Murathan KAYA

TİT2213

Zemin Mekaniği ve Lab.

İnşaat Tek.(İ.Ö)

U.Eren YURTCAN

 

 

 

                                                                                                       BAŞKAN

                                                                                            Prof. Dr. Murat SOYLU

                                                                                                          (İMZA)

                            ÜYE

           Dr.Öğr.Üyesi. Muammer KIRICI

                  Müdür Yardımcısı

                         (İMZA)

                        ÜYE

           Öğr.Gör. Mustafa NARİN

              Müdür Yardımcısı

                      (İMZA)

                          ÜYE

              Doç. Dr.İhsan KIRIK

    

                         (İMZA)

                           ÜYE

             Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ

                         (İMZA)

 

                        ÜYE

      Dr.Öğr.Üyesi Nurgül ŞEN ÖZDEMİR

                      (İMZA)

 

                           Raportör

                 Yüksekokul Sekreteri V.

                   Hikmet VAROLGÜNEŞ

                             (İMZA)