Komisyonlar

TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU KURUL ÜYELERİ
S. NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL MÜDÜR-BAŞKAN
2 Öğr.Gör.Muhammed Said ATEŞ MÜD.YRD.ÜYE
3 Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK MÜD.YRD.ÜYE
4 Doç.Dr.İhsan KIRIK BÖL. BAŞK ÜYE
5 Doç.Dr.Vehbi TÜREL BÖL. BAŞK ÜYE
6 Doç.Dr.Feride AKMAN BÖL. BAŞK ÜYE
7 Dr.Öğr. Üyesi Abdullah GAZİOĞLU BÖL. BAŞK ÜYE
8 Dr.Öğr. Üyesi Emine ŞAP BÖL. BAŞK ÜYE
9 Dr.Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR BÖL. BAŞK ÜYE
10 Dr.Öğr. Üyesi Müslüm EROL BÖL. BAŞK ÜYE
11 Dr.Öğr. Üyesi Mustafa ALTIN BÖL. BAŞK ÜYE
12 Öğr.Gör.Serhat ŞAP  BÖL. BAŞK ÜYE
13 Öğr.Gör.Mehmet Nuri KOLAK BÖL. BAŞK ÜYE
14 Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK BÖL. BAŞK ÜYE
15 Öğr.Gör.Mevlüde KAN BÖL. BAŞK ÜYE
16 Öğr.Gör.Müge YURTCAN BÖL. BAŞK ÜYE
17 Öğr.Gör. Selim DEĞİRMENTEPE BÖL. BAŞK ÜYE
18 MYO Sekr. Nihat ARGİN  RAPORTÖR
         
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU YÖNETİM KURULU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL MÜDÜR-BAŞKAN
2 Öğr.Gör.Muhammed Said ATEŞ MÜD.YRD.ÜYE
3 Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK MÜD.YRD.ÜYE
4 Doç.Dr.İhsan KIRIK ÜYE
5 Dr. Öğr. Üyesi Barış ENEZ ÜYE
6 Dr. Öğr. Üyesi Nurgül ŞEN ÖZDEMİR ÜYE
7 MYO Sekr. Nihat ARGİN  RAPORTÖR
         
TEKNİK BİLİMLER MESLEK YÜKSEK OKULU KALİTE KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Müdür (Kalite Güvencesi Temsilcisi)
2 Öğr.Gör.Muhammed Said ATEŞ Müdür Yardımcısı
3 Doç.Dr. Feride AKMAN Bitkisel ve Hayvansal Üretim Bölüm Başkanı
4 Doç.Dr.İhsan KIRIK Makine ve Metal teknolojileri Bölüm Başkanı
5 Doç. Dr. Vehbi TÜREL Bilgisayar Teknolojileri Bölüm Başkanı
6 Dr.Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR Gıda İşleme Bölüm Başkanı
7 Öğr.Gör.Mehmet Nuri KOLAK İnşaat Bölüm Başkanı
8 Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Veterinerlik Bölüm Başkanı
9 Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Elektronik ve Otomasyon Bölüm Başkanı
10 Dr.Öğr.Üyesi Müslüm EROL Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölüm Başkanı
11 Dr.Öğr. Üyesi Mustafa ALTIN Mimarlık ve Şehir Planlama Bölüm Başkanı
12 Öğr.Gör.Serhat ŞAP Elektrik ve Enerji Bölüm Başkanı
13 Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Bölüm Başkanı
14 Öğr.Gör.Mevlüde KAN El Sanatları Bölüm Başkanı
15 Öğr.Gör. Müge YURTCAN Park ve Bahçe Bitkileri Bölüm Başkanı
16 Öğr.Gör. Selim DEĞİRMENTEPE Malzeme ve Malzeme İşleme Bölüm Başkanı
17 Nihat ARGİN Meslek Yüksek Okul Sekreteri
18   Öğrenci Temsilcisi
         
AKADEMİK DEĞERLENDİRME, KALİTE GELİŞTİRME VE YAYIN KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan
3 Doç.Dr. Ferdi AKMAN Üye
4 Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ Üye
5 MYO.Sekreteri Nihat ARGİN Raportör
         
ÖĞRETİM ÜYELİĞİNE YÜKSELTİLME VE ATANMA KRİTERLERİNİ DEĞERLENDİRME KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Vehbi TÜREL Başkan
2 Doç.Dr. İhsan KIRIK Üye
3 Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ Üye
         
STRATEJİK PLAN HAZIRLAMA KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan
2 Doç.Dr. Kadir EJDERHA Üye
3 Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Üye
4 Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Üye
5 Öğr.Gör.Onur Ersen KARA Üye
6 Öğr.Gör. M. Nuri KOLAK Üye
7 Öğr.Gör. Mevlüde KAN Üye
8 Öğr.Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ Üye
9 Öğr.Gör. M. Ali KÖPRÜ Üye
10 Öğr.Gör. Hüsnü AYDEMİR Üye
11 MYO.Sekreteri Nihat ARGİN Raportör
         
EK DERS FORMU İNCELEME KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan           
2 Dr. Öğr. Üyesi Barış ENEZ    Üye             
3 Öğr.Gör.Muhammed Said ATEŞ    Üye            
         
BURS KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ Başkan
2 Öğr.Gör. Serhat ŞAP Üye
3 Öğr.Gör. Yaşar UĞURLU Üye
         
MUAYENE KABUL KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Mustafa NARİN Başkan
2 Myo Sek. Nihat ARGİN Üye
3 Bilg.İşlt. Hikmet VAROLGÜNEŞ Üye
4 Dr. Öğr.Üyesi Muammer KIRICI Yedek Üye
         
PİYASA FİYAT (SATIN ALMA) ARAŞTIRMA KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Hüsnü AYDEMİR Başkan
2 Şef Cafer ŞAVLI Üye
3 Bilg.İşlt. Abdulkadir ÇİÇEK Üye
4 Bilg.İşlt. Remziye DEMİR Yedek Üye
         
KRİZ MERKEZİ YÖNETİMİ KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan
3 Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Üye
4 Dr.Öğr.Üyesi Muammer KIRICI Üye
5 MYO.Sekreteri  Nihat ARGİN Üye
         
ULUSLARARASI İLİŞKİLER ERASMUS, MEVLANA VE FARABİ KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Vehbi TÜREL Başkan
2 Doç.Dr. Kadir EJDERHA Üye
3 Doç. Dr. Feride AKMAN Üye
4 Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Üye
5 Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF Üye
         
MYO BÖLÜM ERASMUS KOORDİNATÖRLERİ
S.NO BÖLÜM ADI  ADI SOYASI
1 Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ
2 Elektrik ve Enerji Bölümü Doç. Dr. Kadir EJDERHA
Öğr. Gör. Yavuz Selim TARİH
3 Elektronik ve Otomasyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP
4 Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Öğr.Gör. Müge YURTCAN
5 Veterinerlik Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Abdullah GAZİOĞLU
6 Elektronik ve Otomasyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP
7 El Sanatları Bölümü Öğr. Gör. Mevlüde KAN
8 İnşaat Bölümü Öğr. Gör. M. Nuri KOLAK
9 Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Öğr. Gör. Onur Ersen KARA
10 Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Öğr. Gör. Hüsnü AYDEMİR
11 Makine ve Metal Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. M. Ali KÖPRÜ
12 Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ
13 Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE
14 Gıda İşleme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR
         
MYO BÖLÜM MEVLANA KOORDİNATÖRLERİ
S.NO BÖLÜM ADI  ADI SOYADI
1 Elektronik ve Otomasyon Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP
2 Park ve Bahçe Bitkileri Bölümü Öğr.Gör. Müge YURTCAN
3 Veterinerlik Bölümü Öğr. Üye Abdullah GAZİOĞLU
4 Elektronik ve Otomasyon Bölümü Öğr. Üye Emine ŞAP
5 Elektronik ve Otomasyon Öğr. Üye Kadir EJDERHA
6 Bilgisayar Teknolojileri Bölümü Öğr. Gör. Muhammet Zekeriya GÜNDÜZ
7 El Sanatları Bölümü Öğr. Gör. Mevlüde KAN
8 İnşaat Bölümü Öğr. Gör. M. Nuri KOLAK
9 Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü Öğr. Gör. Onur Ersen KARA
10 Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri Bölümü Öğr. Gör. Hüsnü AYDEMİR
11 Elektrik ve Enerji Bölümü  Öğr. Gör. M. Ali KÖPRÜ
12 Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ
13 Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE
14 Gıda İşleme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR
         
MYO BÖLÜM FARABİ KOORDİNATÖRLERİ
S.NO BÖLÜM ADI  ADI SOYADI
1 Mimarlık ve Şehir Pln. Böl. Öğr. Gör. Onur Ersen KARA
2 Park ve Bahçe Bitkileri Böl. Öğr.Gör. Müge YURTCAN
3 Bitkisel ve Hayvansal Üretim Böl. Öğr. Gör. Büşra KAYANTAŞ
4 Veterinerlik Böl. Dr. Öğr. Üyesi Abdullah GAZİOĞLU
5 Elektronik ve Otomasyon Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP
6 Elektrik ve Enerji Böl. Dr. Öğr. Üyesi Kadir EJDERHA
7 Bilgisayar Teknoloji Böl. Öğr. Gör. Şener BALAT
8 El Sanatları Böl. Öğr. Gör. Mevlüde KAN
9 İnşaat Böl. Öğr. Gör. M. Nuri KOLAK
10 Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Der Böl. Öğr.  Gör. Hüsnü AYDEMİR
11 Makine ve Metal Tek. Böl. Öğr. Gör. M. Ali KÖPRÜ
12 Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ
13 Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri Böl. Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE
14 Gıda İşleme Bölümü Dr. Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR
         
         
ENGELLİ ÖĞRENCİ KOORDİNATÖR BİRİM KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Mevlüde KAN Başkan
2 Öğr.Gör. Sinem BAYLAS Üye
3 Öğr.Gör. Münire TURHAN Üye
         
         
WEB SAYFASI KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr. Gör.  Mustafa NARİN Üye
2 MYO.Sekreteri Nihat ARGİN Üye
3 Öğr. Gör.  ŞenerBALAT Yedek Üye
4 Bilg.İşlt. Hikmet VAROLGÜNEŞ Yedek Üye
         
BOLOGNA EŞGÜDÜM KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Ahmet Hakan ÜRÜŞAN Başkan
2 Öğr.Gör. Ahmet CAF Üye
3 Öğr.Gör. Burak YILDIRIM Üye
         
TAŞINIR SAYIM KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 MYO.Sekreteri Nihat ARGİN Başkan
2 Şef Cafer ŞAVLI Üye
3 Bilg.İşlt. Hikmet VAROLGÜNEŞ Üye
         
KÜLTÜR-SANAT VE SOSYAL FAALİYET KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Mevlüde KAN Başkan
2 Öğr.Gör. Müge YURTCAN Üye
3 Öğr.Gör. Fatma TABAK Üye
         
İÇ KONTROL VE DENETİM KOMİSYON ÜYELERİ
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan
2 Öğr. Gör. Mustafa NARİN Üye
3 MYO.Sekreteri Nihat ARGİN Raportör
         
DİSİPLİN SORUŞTURMALARI KOMİSYON ÜYELERİ
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Dr.Öğr.Üyesi Nurgül ŞEN ÖZDEMİR Başkan
2 Öğr.Gör. M. Nuri KOLAK Üye
3 Öğr.Gör. Serhat ŞAP Üye
         
BİRİM TANITIM KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Öğr.Gör. Fatma TABAK Başkan
2 Öğr.Gör. Müge YURTCAN Üye
3 Öğr.Gör. Büşra KAYANTAŞ Üye
         
BASIN VE HALKLA İLİŞKİLER KOMİSYONU
S.NO ADI SOYADI GÖREVİ
1 Dr.Öğr.Üyesi Müslüm EROL Başkan
2 Öğr.Gör. Fatma TABAK Üye
3 Öğr.Gör. Hasan POLAT Üye
         
BÖLÜM STAJ KOMİSYONLARI
       BÖLÜM ADI ADI SOYADI GÖREVİ

 

Bitkisel ve Hayvansal Üretim

Doç.Dr. Feride AKMAN Başkan
Öğr.Gör. A. Hakan ÜRÜŞAN Üye
Öğr.Gör. Büşra KAYANTAŞ Üye

 

Bilgisayar Teknolojisi

Öğr.Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ Başkan
Öğr.Gör. Şener BALAT Üye
Öğr.Gör. Burak YILDIRIM Üye

 

Elektrik ve Enerji

Doç.Dr. Kadir EJDERHA Başkan
Öğr.Gör. Hasan ERDAL Üye
Öğr.Gör. M. Ali KÖPRÜ Üye

 

El Sanatları

Öğr.Gör. Mevlüde KAN Başkan
Öğr.Gör. Sinem BAYLAS Üye
Dr.Öğr.Üyesi Müslüm EROL Üye

 

İnşaat

Dr.Öğr.Üyesi Erdinç İKİNCİOĞULLARI Başkan  
Öğr.Gör. M. Nuri KOLAK Üye         
Öğr.Gör. Uğur Eren YURTCAN Üye         

 

Veterinerlik

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ Üye
Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF Üye

 

Park ve Bahçe Bitkileri

Öğr.Gör. Müge YURTCAN Başkan    
Öğr.Gör. Ahmet CAF Üye          
Öğr. Gör. Fatma TABAK Üye          

 

Tekstil, Giyim, Ayakkabı ve Deri

Dr.Öğr.Üyesi Müslüm EROL Başkan
Öğr.Gör. Hüsnü AYDEMİR Üye
Öğr.Gör. Mevlüde KAN Üye

 

Elektronik ve Otomasyon

Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Başkan
Öğr.Gör. Yavuz Selim TARİH Üye
Öğr.Gör. Serhat ŞAP Üye

 

Mimarlık ve Şehir Planlama

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ALTIN Başkan       
Öğr.Gör. Hasan POLAT Üye          
Öğr.Gör. Onur Ersen KARA Üye              

 

Makine ve Metal Teknolojisi

Doç.Dr. İhsan KIRIK Başkan      
Öğr.Gör. Ebubekir BOZKURT Üye              
Öğr.Gör. Gökçe YILDIRIM Üye               

 

Gıda İşleme

Dr. Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR   Başkan       
Dr. Öğr. Üyesi Hakiye ASLAN  Üye             
Dr. Öğr. Üyesi Muammer KIRICI Üye             

 

Motorlu Araçlar ve Ulaştırma Teknolojileri

Öğr. Gör. Nihat ŞENOCAK Başkan      
Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ Üye        
Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ Üye            

 

Malzeme ve Malzeme İşleme Teknolojileri

Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE Başkan       
Öğr. Gör. Erkan CEYLAN Üye            
Öğr. Gör. Nihat ŞENOCAK Üye             
         
              İÇ VE DIŞ DEĞERLENDİRME KOMİSYON ÜYELERİ
BÖLÜM ADI ADI SOYADI GÖREVİ

 

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM

Doç.Dr. Mehmet Akif AKYOL Başkan
Doç. Dr. Vehbi TÜREL Üye
Doç. Dr. Feride AKMAN Üye
Öğr.Gör. A. Hakan ÜRÜŞAN Üye
Öğr.Gör. Münire TURHAN Üye
Öğr.Gör. Büşra KAYANTAŞ Üye

 

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ

Öğr.Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ Başkan
Öğr.Gör. Şener BALAT Üye
Öğr.Gör. Burak YILDIRIM Üye

 

ELEKTRİK VE ENERJİ

Doç.Dr. Kadir EJDERHA Başkan
Öğr.Gör. Hasan ERDAL Üye
Öğr.Gör. M. Ali KÖPRÜ Üye

 

EL SANATLARI

Öğr.Gör. Mevlüde KAN Başkan
Öğr.Gör. Sinem BAYLAS Üye
Öğr.Gör. Yaşar UĞURLU Üye

 

İNŞAAT

Öğr.Gör. M. Nuri KOLAK Başkan
Öğr.Gör. Uğur Eren YURTCAN Üye
Öğr.Gör. Fatma TABAK Üye

 

VETERİNERLİK

Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Barış ENEZ Üye
Dr.Öğr.Üyesi Fatma CAF Üye

 

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ

Öğr.Gör. Ahmet CAF Üye
Öğr.Gör. Ayşenur AKBANA Üye
Öğr.Gör. Müge YURTCAN Üye

 

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ

Öğr.Gör Hüsnü AYDEMİR Başkan
Öğr.Gör. Müslüm EROL Üye
Öğr.Gör. Serdal POÇAN Üye

 

ELEKTRONİK VE OTOMASYON

Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Başkan
Öğr.Gör. Serhat ŞAP Üye
Öğr.Gör. Mustafa ALTIN Üye

 

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA

Dr.Öğr.Üyesi Ferdi AKMAN Başkan
Öğr.Gör. Onur Ersen KARA Üye
Öğr.Gör. Hasan POLAT Üye
Öğr.Gör. Uğur AKBAŞ Üye

 

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİSİ

Öğr.Gör. Yavuz Selim TARİH  Başkan
Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ Üye
Öğr.Gör. Hasan ERDAL Üye
         
AKADEMİK TEŞVİK KOMİSYON ÜYELERİ
                          BÖLÜM                               ADI SOYADI GÖREVİ

 

TEKNİK BİLİMLER MYO

Doç.Dr. Feride AKMAN Başkan
Dr.Öğr Üyesi Müslüm EROL Üye
Dr.Öğr Üyesi Erdinç İKİNCİOĞULLARI Üye

 

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM

Doç. Dr.Feride AKMAN Başkan
Öğr.Gör.Büşra KAYANTAŞ Üye
Dr. Öğr. Üyesi Duygu Nur ÇOBANOĞLU Üye

 

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİSİ

Öğr. Gör. Mustafa NARİN Başkan
Öğr. Gör. Muhammed Zekeriya GÜNDÜZ Üye
Öğr. Gör. Şener BALAT Üye

 

ELEKTRİK VE ENERJİ

Doç. Dr. Kadir EJDERHA Başkan
Öğr. Gör. Serhat ŞAP Üye
Öğr. Gör. Muhammed Said ATEŞ Üye

 

EL SANATLARI

Öğr. Gör. Mevlüde KAN Başkan
Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Üye
Öğr. Gör. Hüsnü AYDEMİR Üye

 

İNŞAAT

Dr.Öğr.Üyesi  Erdinç İKİNCİOĞULLARI Başkan
Öğr. Gör. U. Eren YURTCAN Üye
Öğr. Gör. Mehmet Nuri KOLAK Üye

 

VETERİNERLİK

 Dr.Öğr.Üyesi Abdullah GAZİOĞLU Başkan
Yrd. Doç. Dr. Barış ENEZ Üye
Yrd. Doç. Dr. Fatma CAF Üye

 

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ

Öğr.Gör.Müge YURTCAN Başkan
Öğr. Gör. Ahmet CAF Üye
Öğr. Gör. Büşra KAYANTAŞ Üye

 

TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ

Dr.Öğr.Üyesi. Müslüm EROL Başkan
Öğr. Gör Hüsnü AYDEMİR Üye
Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Üye

 

ELEKTRONİK VE OTOMASYON

Dr.Öğr.Üyesi Emine ŞAP Başkan
Öğr. Gör. Burak YILDIRIM Üye
Öğr. Gör. Hasan ERDAL Üye

 

MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA

Öğr. Gör. O. Ersen KARA Başkan
Öğr.Gör.Uğur AKBAŞ Üye
Öğr. Gör. Hasan POLAT Üye

 

MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİSİ

Doç.Dr.İhsan KIRIK Başkan
Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT Üye
Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM Üye

 

MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ

Öğr.Gör.Selim DEĞİRMENTEPE Başkan
Öğr. Gör. Erkan CEYLAN Üye
Öğr. Gör. Muhammed Said ATEŞ Üye
MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK Başkan
Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ Üye
Öğr.Gör.Mehmetşah SARAÇ Üye
GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ Dr.Öğr.Üyesi Nurullah DEMİR Başkan
Dr.Öğr.Üyesi Hakiye ASLAN Üye
Dr.Öğr.Üyesi Dılhun Keriman ARSERİM UÇAR Üye