MYO Program Kalite Alt Komisyonları

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Mustafa NARİN Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Şener BALAT Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Berkan UZUNYAYLA Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ TIBBİ AROMATİK BİTKİLER PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Doç.Dr.Feride AKMAN Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Dr.Öğr.Üyesi Duygu Nur ÇOBANOĞLU Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr.Gör.Ahmet Hakan ÜRÜŞAN Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Aleyna ERDEM  Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
       
         
BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM BÖLÜMÜ BAHÇE TARIMI PROGRAMI PROGRAM KALİTE ALT KOMİSYONU
S.No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr.Gör.Ahmet Hakan ÜRÜŞAN Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr.Gör.Büşra KAYANTAŞ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr.Gör.Nevzat ÇAĞLAYAN Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Murat ÇOBAN  Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
 
PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S.No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Müge YURTCAN Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör Ahmet CAF Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Uğur Eren YURTCAN Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Mizgin KAYA Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Nihat ŞENOCAK Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Muharrem GÜLER Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ MEKATRONİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONLARI
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Hasan ERDAL Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
2 Doç. Dr. Kadir EJDERHA Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
4 Melih ACAR Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ ELEKTRNİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Dr. Burak YILDIRIM Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Hasan ERDAL Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Emirhan ÇAY Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖL. HARİTA VE KADASTRO PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1  Dr. Öğr. Üyesi Mustafa ALTIN Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Onur Ersan KARA  Program Kalite Güvencesi Temsilcisi  Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ Öğretim Elemanı  Teknik Bilimler MYO
4  Emin BURULDAY Program Öğrenci Temsilcisi  Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ ELEKTRİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. M. Ali KÖPRÜ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Yunus KOCADAĞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Salih BULĞU Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ GAZ VE TESİSATI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S.No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Y. Selim TARİH Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. M. Said ATEŞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Yüksel KARAŞ Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. M. Said ATEŞ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Hasan POLAT Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Deniz ÇAĞRIBAY Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEK. BÖLÜMÜ MOBİLYA VE DEKORASYON PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Erkan CEYLAN  Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Muhammed Said ATEŞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Semiha ATAŞİN Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
İNŞAAT BÖLÜMÜ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Uğur Eren YURTCAN Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Fatma TABAK Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. M. Nuri KOLAK Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Rezzan BAYUTMUŞ Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
EL SANATLARI BÖLÜMÜ HALICILIK VE KİLİMCİLİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Mevlüde KAN Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4   Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Hüsnü AYDEMİR Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Mevlüde KAN Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Arzu GARGILI Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
GIDA İŞLEME BÖLÜMÜ SÜT VE ÜRÜNLERİ TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Dr. Öğr. Üyesi Nurullah DEMİR Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Dr. Öğr. Üyesi Hakiye ASLAN Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Dr. Öğr. Üyesi Muammer KIRICI Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Büşra TUTKAL Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
VETERİNERLİK BÖLÜMÜ LABORANT VE VETERİNER SAĞLIĞI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Abdullah GAZİOĞLU Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Barış ENEZ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Dr. Öğr. Üyesi Muammer KIRICI Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Orhan ATEŞ Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ MAKİNE PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Doç. Dr. İhsan KIRIK Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4   Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO