2023-2024 Güz Dönemi Final Sınav Programı

Alternatif Enerji Kaynakları ve Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11.00

CZ-03

Doğalgaz Enerji Santralleri (AEK1111)

Öğr. Gör. M. Said ATEŞ

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

16.01.2024

11:00

CZ-03

Temel Enerji Kaynakları (AEK1109)

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

17.01.2024

11:00

CZ-03

Fizik ve Enerji (AEK1103)

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

18.01.2024

11:00

CZ-03

DC/AC Akım Devre Analizi (AEK1107)

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

22.01.2024

11:00

CZ-03

Güneş Enerjisi İle Elektrik Üretimi (AEK1101)

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

23.01.2024

11:00

CZ-03

Matematik (MAT1101)

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

24.01.2024

11:00

CZ-03

Bilgi ve İletişim Teknolojisi (ENF1101)

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

25.01.2024

11:00

CZ-03

Ölçme Tekniği (AEK1105)

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

Alternatif Enerji Kaynakları ve Teknolojisi Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

16.01.2024

10:00

CZ-03

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi ONUR TOKİZ

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

17.01.2024

10:00

CZ-03

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Yaşar Uğurlu

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

18.01.2024

14:00

CZ-03

Hidrojen Teknolojisi (AEK2203)

Doç. Dr. Ece ALTUNBAŞ ŞAHİN

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

18.01.2024

15:00

CZ-03

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Zehra EKİNEKER GÜDER

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

19.01.2024

13:00

CZ-03

Alternatif Enerji Uygulamalar I (MYO2201)

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

22.01.2024

13:00

CZ-03

Elektrik Enerjisi İletim ve Dağıtımı (AEK2201)

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

23.01.2024

13:00

CZ-03

Çevre Koruma (ÇEV)

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

24.01.2024

13:00

CZ-03

Termodinamik ve Isı Transferi (AEK2205)

Öğr. Gör. Uğurcan YARDIMCI

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

25.01.2024

13:00

CZ-03

İş Güvenliği (İGV)

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

26.01.2024

13:00

CZ-03

Bilimsel ve Kültürel Etkinlikler (BKE)

Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA

Öğr. Gör. Sibel SEVEN

Doğalgaz ve Tesisat Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

19.01.2024

13:00

CZ01

Teknik Resim (GTP1101)

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

15.01.2024

11:00

CZ01

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri (MYO1107)

Prof. Dr. Ferdi AKMAN

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

16.01.2024

14:00

CZ01

Isıtma Sistemleri (GTP1113)

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

17.01.2024

10:00

CZ01

Akışkanlar Mekaniği (GTP1103)

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

18.01.2023

14:00

CZ01

Kazanlarda Yanma ve Yakıtlar (GTP1105)

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

Dr. Öğr.Üyesi Serhat ŞAP

22.01.2024

10:00

CZ01

Malzeme Tekniği (GTP1107)

Dr. Öğr.Üyesi Serhat ŞAP

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

23.01.2024

14:00

CZ01

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı (SEÇ111)

Dr. Öğr.Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

24.01.2024

10:00

CZ01

Kaynak Tekniği (GTP1109)

Dr. Öğr.Üyesi Serhat ŞAP

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

26.01.2024

15.00

CZ01

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı (SEÇ1113)

Öğr.Gör. M.Said ATEŞ

Öğr. Gör. Dr. Yavuz Selim TARİH

Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı – 1. Sınıf

Sınav

Tarihi

Sınav

Saati

Sınav

Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11.00

AZ-03

Malzeme Bilgisi

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

16.01.2024

11.00

AZ-03

Botanik

Dr. Öğr. Üyesi Abdullah Güller

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

17.01.2024

11.00

AZ-03

Park ve Bahçe Peyzaj Mimarisi

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

18.01.2024

11.00

Çizim Sınıfı

Teknik Resim

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Caf

 

19.01.2024

11.00

AZ-03

Bitki Tanıma-1

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Caf

 

22.01.2024

13.00

AZ-03

Temel Bilgi Teknolojisi

Öğr. Gör. Şener Balat

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

23.01.2024

11.00

AZ-03

Temel Tasarım

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

25.01.2024

10.00

AZ-03

İletişim ve Etik

Öğr. Gör. Yaşar Uğurlu

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı – 2. Sınıf

Sınav

Tarihi

Sınav

Saati

Sınav

Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13.00

AZ-03

Peyzaj Uygulamaları-1

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

16.01.2024

10.00

AZ-03

Türk Dili-1

BİNUZEM

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

17.01.2024

10.00

AZ-03

Atatürk İlke ve İnkılap Tarihi-1

BİNUZEM

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

18.01.2024

15.00

AZ-03

Yabancı Dil-1

BİNUZEM

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

19.01.2024

13.00

AZ-03

Bitki Koruma-2

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa İlçin

 Öğr. Gör. Müge Yurtcan

22.01.2024

10.00

Bil. Lab.-1

Mesleki Bilgisayar

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

23.01.2024

13.00

AZ-03

İç Mekân Çiçekçiliği

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Caf

 

24.01.2024

13.00

AZ-03

Fidancılık Tekniği

Öğr. Gör. Müge Yurtcan

 

25.01.2024

13.00

AZ-03

Dış Mekân Çiçekçiliği

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Caf

 

26.01.2024

13.00

AZ-03

Peyzaj Projelendirme

Dr. Öğr. Üyesi Ahmet Caf

 

 

          Elektrik Programı – 1. Sınıf

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11:00

CZ-10

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Prof. Dr. Ferdi AKMAN

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

16.01.2024

11:00

CZ-10

Elektrik Bakım ve Arıza Bulma(ELP1125)

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

17.01.2024

11:00

CZ-10

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı (MYO1103)

Öğr.Gör.NuriYunus KOCADAĞ

Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ

18.01.2024

10:00

CZ-10

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı (ENF1101)

Doç.Dr. Hasan POLAT

Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ

19.01.2024

10:00

CZ-10

Doğru Akım Devre Analizi (MYO1113)

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

22.01.2024

11:00

CZ-10

Matematik (MAT1101)

Öğr.Gör. Yavuz Selim TARİH

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

23.01.2024

10:00

CZ-10

Temel Elektronik (ELP1101)

Doç.Dr. Hasan POLAT

Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ

24.01.2024

10:00

CZ-10

Teknik Resim (MYO1109)

Öğr. Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

25.01.2024

10:00

CZ-10

İletişim ve Etik (MYO1101)

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ

Elektrik Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

14:00

CZ-10

Pano Tasarımı ve Montajı(ELP2217)

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

16.01.2024

10:00

CZ-10

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğretim Üyesi Onur TOKİZ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

17.01.2024

10:00

CZ-10

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

18.01.2024

15:00

CZ-10

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Zehra EKİNEKER GÜDER

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

19.01.2024

14:00

CZ-10

Otomasyon Sistemleri-II (MYO2215)

Doç.Dr. Hasan POLAT

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

22.01.2024

14:00

CZ-10

Sarım Tekniği(ELP2255)

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Öğr.Gör. Nuri Yunus KOCADAĞ

23.01.2024

14:00

CZ-10

Mesleki Uygulama-I (MYO2201)

Öğr.Gör.Nuri Yunus KOCADAĞ

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

24.01.2024

15:00

CZ-10

Otomasyon Sistem Uyg. (ELP2229)

Öğr.Gör.Nuri Yunus KOCADAĞ

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

25.01.2024

13:00

CZ-10

Elektrik Makinaları-II (ELP2203)

Öğr.Gör.Nuri Yunus KOCADAĞ

Öğr.Gör. M.Ali KÖPRÜ

26.01.2024

13:00

CZ-10

Enerji Sant. ve Elkt. Üretimi (ELP2251)

Doç.Dr. Hasan POLAT

Öğr.Gör. Mehmet Ali KÖPRÜ

Halıcılık ve Kilimcilik Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

CZ-06

Mesleki Resim I

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

16.01.2024

13:00

CZ-06

Boyama Teknolojisi

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

17.01.2024

13:00

Atölye

Yöresel Halı Kilim

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

18.01.2024

09:00

1CD-06

Temel Bilgi Teknolojisi

Prof. Dr. Vehbi TÜREL

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

19.01.2024

13:00

Atölye

Desen Tasarım Tekniği I

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

22.01.2024

13:00

CZ-06

Kalite Kontrol

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

ÖĞR. Gör. Yaşar UĞURLU

24.01.2024

13:00

CZ-06

Temel Sanat Eğitimi

Öğr. Gör. Özkan BAYSAL

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

25.01.2024

13:00

Atölye

Halı ve Kilim Dokuma Tek. ve Uyg. I

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

Halıcılık ve Kilimcilik Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

16.01.2024

10:00

CZ-06

Türk Dili-I

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

17.01.2024

10:00

CZ-06

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

18.01.2024

15:00

CZ-06

Yabancı Dil-I

Öğr. Gör. Serkan BAKCAK

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

19.01.2024

15:00

Atölye

Desen Tasarım Tekniği III

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

22.01.2024

15:00

CZ-06

Süsleme Teknikleri

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

23.01.2024

13:00

CZ-06

Bilgisayar Destekli Halı Tasarım

Öğr. Gör. Özkan BAYSAL

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

24.01.2024

15:00

Atölye

Halı ve Düz Dokuma Tek. ve Uyg.

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

25.01.2024

15:00

Atölye

Halı Kilim Dokuma Sanat Tarihi

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

26.01.2024

15:00

CZ-06

İşletme Yönetimi

Öğr. Gör. Sinem BAYLAS

Öğr. Gör. Mevlüde KAN

Otomotiv Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

10:00

CZ-04

Otomotiv Elektriği (OTP103)

Dr. Öğr. Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

16.01.2024

10:00

CZ-04

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

17.01.2024

10:00

CZ-04

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

18.01.2024

15:00

CZ-04

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Volkan NOM

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

19.01.2024

10:00

CZ-04

Motor Teknolojisi (OTP101)

Dr. Öğr. Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

22.01.2024

10:00

CZ-04

Alternatif Enerji Kaynakları (OTP109)

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

23.01.2024

10:00

CZ-04

Matematik (MAT101)

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

24.01.2024

10:00

CZ-04

Teknik Resim (OTP105)

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

25.01.2024

10:00

CZ-04

Fizik (FİZ101)

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Otomotiv Teknolojisi Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

CZ-04

Hibrit ve Elektrikli Taşıtlar (OTP213)

Dr. Öğr. Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

16.01.2024

13:00

CZ-04

Güç Aktarma Organları (OTP203)

Dr. Öğr. Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

17.01.2024

13:00

CZ-04

Konfor Sistemleri (OTP215)

Dr. Öğr. Üyesi Serhat ŞAP

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

18.01.2024

10:00

CZ-04

Sıkıştırma Ateşlemeli Motorlar ve Yakıt Sistemleri (OTP209)

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

19.01.2024

13:30

CZ-04

Makine Elemanları (OTP207)

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

22.01.2024

13:00

CZ-04

Mesleki Yabancı Dil (OTP219)

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

23.01.2024

13:00

CZ-04

Hareket Kontrol Sistemleri (OTP205)

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

24.01.2024

13:00

CZ-04

Termodinamik (OTP201)

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

25.01.2024

13:00

CZ-04

Sistem Analizi ve Tasarımı (OTP211)

Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

10:00

AZ-05

Sayısal Elektronik

Doç. Dr. Burak YILDIRIM

 

16.01.2024

10:00

AZ-05

İş Güvenliği Ve İş Sağlığı

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

 

17.01.2024

10:00

AZ-05

Doğru Akım Devre Analizi

Doç. Dr. Burak YILDIRIM

 

18.01.2024

10:00

AZ-05

Matematik

Doç. Dr. Burak YILDIRIM

 

22.01.2024

10:00

AZ-05

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

 

25.01.2024

10:00

AZ-05

Analog Elektronik I

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

 

26.01.2024

10:00

AZ-05

Ölçme Bilgisi

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

 

Elektronik Haberleşme Teknolojisi Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

15:00

AZ-05

Antenler Ve Mikrodalga Teknolojisi

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

 

16.01.2024

10:00

AZ-05

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

16.01.2024

13:00

AZ-05

R/F Tekniği

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

 

17.01.2024

10:00

AZ-05

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

18.01.2024

15:00

AZ-05

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Yaşar Üstün KAPLAN

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

19.01.2024

13:00

AZ-05

Sayısal Tasarım Uygulamaları

Doç. Dr. Burak YILDIRIM

 

22.01.2024

13:00

AZ-05

İşletme Yönetimi

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

 

24.01.2024

15:00

AZ-05

Mikrobilgisayar Ve Assambler

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

 

26.01.2024

14:00

AZ-05

Elektronik Uygulamaları I

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

 

Mekatronik Programı – 1. Sınıf

 

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

10:00

AZ-04

Mekatroniğe Giriş

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

 

16.01.2024

11:00

AZ-04

Güç elektroniği

Öğr. Gör. Mahmut KÖSEM

 

17.01.2024

10:00

AZ-04

AC/DC devreler

Doç. Dr. Burak YILDIRIM

 

18.01.2024

11:00

AZ-04

Matematik

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

 

19.01.2024

10:00

AZ-04

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Dr. Öğr. Ü. Emine ŞAP

 

22.01.2024

11:00

AZ-04

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı Öğr. Gör.

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

 

23.01.2024

10:00

AZ-04

Malzeme Teknolojisi

Dr. Öğr. Ü. Emine ŞAP

 

24.01.2024

10:00

AZ-04

Teknik Resim

Dr. Öğr. Ü. Emine ŞAP

 

25.01.2024

10:00

AZ-04

İletişim ve Etik

Öğr. Gör. Dr. Yaşar Uğurlu

 

Mekatronik Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

AZ-04

Mekatronik Uygulamaları-I

Dr. Öğr. Ü. Emine ŞAP

 

16.01.2024

10:00

AZ-04

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

17.01.2024

10:00

AZ-04

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

18.01.2024

15:00

AZ-04

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Serkan BAKCAK

Öğr. Gör. M. Bakır DALMIZRAK

19.01.2024

13:00

AZ-04

Girişimcilik ve Proje Haz. Tek.

Dr. Öğr. Ü. Emine ŞAP

 

23.01.2024

13:00

AZ-04

Mikro Denetleyici  Uygulamaları

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

 

24.01.2024

14:00

Bil.Lab.2

Mesleki Bilgisayar Uygulamaları

Gör. Gör. Dr. Y. Selim TARİH

 

25.01.2024

13:00

AZ-04

Hidrolik ve Pnömatik

Öğr. Gör. Dr. Y. Selim TARİH

 

26.01.2024

14:00

AZ-04

Elektrik Motorları ve Sürücüleri

Öğr. Gör. Hasan ERDAL

 

İnşaat Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13.00

AZ07/AZ08

Yapı Malzemesi (BTI1105/TİT1105)

Öğr. Gör. Hasan Polat

Öğr. Gör. Fatma Tabak

16.01.2024

14.00

AZ07/AZ08

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı (BTI1113/TİT1113)

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm Erol

Öğr. Gör. Fatma Tabak

17.01.2024

13.00

AZ07/AZ08

Matematik (MAT1101)

Öğr. Gör. Fatma Tabak

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

18.01.2024

09:00

Bil. Lab-2

Bilgisayar Destekli Çizim (BTI1109)

(Öğr. Numarasının Sonu Tek)

Öğr. Gör. Dr. M. Nuri KOLAK

-------------------------

18.01.2024

11:00

Bil. Lab-2

Bilgisayar Destekli Çizim (BTI1109)

(Öğr. Numarasının Sonu Çift)

Öğr. Gör. Dr. M. Nuri KOLAK

--------------------------

19.01.2024

13.00

AZ07/AZ08

Temel Bilgi Teknolojileri (ENF1101)

Öğr. Gör. Hasan Polat

Öğr. Gör. Fatma Tabak

22.01.2024

11.00

AZ07/AZ08

Mekanik ve Statik (BTI1103)

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri (TİT1103)

Öğr. Gör. Fatma Tabak

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

23.01.2024

11.00

AZ07/AZ08/

Teknik Resim Sınıfı (CZ09)

Teknik Resim (BTI1101/TİT1101)

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

Öğr. Gör. Fatma Tabak

24.01.2024

11.00

AZ07/AZ08

Yapı Teknolojisi (BTI1107/TİT1107)

Öğr. Gör. Fatma Tabak

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

 İnşaat Teknolojisi Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

09.00

AZ07/AZ08

Hidrolik (BTI2219/TİT2227)

Dr. Öğr. Üyesi Erdinç İkincioğulları

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

16.01.2024

10:00

AZ07/AZ08

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur Tokiz

Öğr. Gör. Fatma TABAK

17.01.2024

10:00

AZ07/AZ08

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar Uğurlu

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

18.01.2024

15:00

AZ07/AZ08

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Zehra Ekiner Güder

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

19.01.2024

15.00

AZ07/AZ08

Yapı Metraj ve Maliyeti (BTI2205/TİT2211)

Öğr. Gör. Dr. M. Nuri KOLAK

Öğr. Gör. Fatma TABAK

22.01.2024

13.00

AZ07/AZ08

Zemin Mekaniği Laboratuvar Uygulamaları (BTI2217/TİT2223)

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

Öğr. Gör. Fatma TABAK

23.01.2024

13.00

AZ07/AZ08

Betonarme (BTI2201/TİT2201)

Öğr. Gör. Fatma Tabak

Öğr. Gör. Dr. Uğur Eren Yurtcan

24.01.2024

13.00

Bil. Lab-2

Bilgisayar Dest. İnşaat Tasarımı (BTI2203/TİT2203)

Öğr. Gör. Dr. M. Nuri KOLAK

-------------------------

25.01.2024

13.00

Bil. Lab-2

İnşaat Tas. Ve İmalat Uygulamaları

(MYO2201)

Öğr. Gör. Dr. M. Nuri KOLAK

------------------------

Makine Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11:00

Teknik Resim Sınıfı

Teknik Resim

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

16.01.2024

11.00

AZ-06

Temel Elektrik Bilgisi

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

17.01.2024

11.00

AZ-06

Ölçme ve Kontrol

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

18.01.2024

11.00

AZ-06

İmalat İşlemleri I

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

19.01.2024

11.00

AZ-06

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

22.01.2024

11.00

AZ-06

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Dr. Öğr. Üyesi Ünal DEĞİRMENCİ

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

23.01.2024

11.00

AZ-06

Matematik

Dr. Öğr. Üyesi Ünal DEĞİRMENCİ

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

24.01.2024

11.00

AZ-06

Yakıtlar ve Yanma

Dr. Öğr. Üyesi Ünal DEĞİRMENCİ

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

25.01.2024

11.00

AZ-06

Kalıpçılık

Doç. Dr. İhsan KIRIK

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Makine Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13.00

AZ-06

Makine Elemanları

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

16.01.2024

10:00

AZ-06

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

17.01.2024

10:00

AZ-06

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

18.01.2024

15:00

AZ-06

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Yaşar Üstün KAPLAN

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

19.01.2024

13.00

AZ-06

İletişim ve Etik

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

22.01.2024

13.00

AZ-06

Hidrolik ve Pnömatik

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

23.01.2024

13.00

AZ-06

İçten Yanmalı Motorlar

Dr. Öğr. Üyesi Ünal DEĞİRMENCİ

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

24.01.2024

13.00

AZ-06

Malzeme Teknolojisi II

Doç. Dr. İhsan KIRIK

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

25.01.2024

13.00

AZ-06

Talaşlı İşlemler I

Doç. Dr. İhsan KIRIK

Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT

Bilgisayar Programcılığı Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

10:00

CZ-05

1CD-01

Algoritma ve Programlamaya Giriş

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

16.01.2024

14:00

CZ-05

CZ-08

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm EROL

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

17.01.2024

13:00

CZ-05

CZ-08

İletişim ve Etik

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

18.01.2024

11:00

CZ-08

Matematik

Öğr. Gör. Cebeli İNAN

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

19.01.2024

10:00

1CD-01

Ofis Yazılımları

Prof. Dr. Vehbi TÜREL

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

22.01.2024

14:00

CZ-08 1CD-01

Bilgisayar Donanımı

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

23.01.2024

11:00

CZ-05

1CD-01

Python Programlama

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

24.01.2024

11:00

CZ-05

CZ-08

İşletim Sistemleri

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

 Bilgisayar Programcılığı Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

CZ-05

Nesne Tabanlı Programlama

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

16.01.2024

10:00

CZ-08

Türk Dili-I (TRD101)

Dr.Öğr.Üyesi Onur TOKİZ

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

17.01.2024

10:00

CZ-05

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr.Gör.Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

17.01.2024

16:00

CZ-05

İnternet Programcılığı II

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

18.01.2024

15:00

CZ-08

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr.Gör.Mehmet Galip KAYA

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

19.01.2024

14:00

CZ-05

İşletme Yönetimi

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm EROL

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

22.01.2024

10:00

CZ-05

İnternet Güvenliği

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

23.01.2024

14:00

CZ-05

Mikrobilgisayar Sis. ve Ass.

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

24.01.2024

14:00

CZ-08

Bilgisayar Uygulamaları -1

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

Grafik Tasarım Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

9:00

Teknik resim Sınıfı

Perspektif (TMD105)

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

15.01.2024

11.00

CZ-07

Görsel İletişim (TMD111)

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

16.01.2024

10:00

CZ-02

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

 17.01.2024

09:00

CZ-07

Matematik-I (MAT101)

Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

17.01.2024

10:00

CZ-07

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

18.01.2024

15:00

CZ-02

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr.Gör. Mehmet Galip KAYA

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

19.01.2024

09.00

CZ-07

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

19.01.2024

11:00

LAB -3

Bilgisayar Destekli Tasarım

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

         Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

23.01.2024

11:00

LAB -3

Grafik Tasarım -I (TMD101)

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

24.01.2024

11.00

CZ-07

Temel Tasarım -I (TMD103)

Öğr. Gör Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

26.01.2024

13:00

Teknik resim Sınıfı

Desen

Öğr.Gör. Özkan Baysal

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

 Grafik Tasarım Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

LAB-3

Masaüstü Yayıncılık (TMD209)

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

15.01.2024

15:00

CZ-02

İllüstrasyon (TMD205)

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

16.01.2024

09:00

LAB-2

Baskıya Hazırlık-1 (TMD213)

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

17.01.2024

11:00

LAB-2

Web Tasarımı (TMD201)

Öğr. Gör. Büşra ŞAHİN

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

19.01.2024

13:00

CZ-02

Temel Fotoğrafçılık -I

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

22.01.2024

13:00

LAB-3

Yayın Grafiği

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

23.01.2024

09:00

ENF LAB-2

Grafik Animasyon

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

24.01.2024

13:00

CZ-07

Ambalaj Tasarımı (TMD211)

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

25.01.2024

13:00

CZ-02

Sunum Teknikleri (TMD201)

Öğr. Gör. Ayşegül GÜMRÜKÇÜ KESKİN

Öğr. Gör. Habib BİNGÖL

İç Mekân Tasarımı Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11:00

CZ-02

Malzeme Bilgisi I

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

16.01.2024

10:00

CZ-07

Türk Dili-I

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

17.01.2024

09:00

CZ-02

Matematik-I

Öğr. Gör Gökçe YILDIRIM

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

17.01.2024

10:00

CZ-02

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

18.01.2024

15:00

CZ-07

Yabancı Dil-I

Öğr. Gör. Serkan BAKCAK

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

19.01.2024

09:00

CZ-02

Bilgi ve İletişim Teknolojisi

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

22.01.2024

11:00

BİL LAB-3

Bilgisayar Destekli Tasarımı I

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

23.01.2024

11:00

CZ-07

Renk ve Aydınlatma Teknikleri

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

24.01.2024

11:00

Teknik Resim Sınıfı

Teknik Resim

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

25.01.2024

11:00

CZ-02

Konstrüksiyon Bilgisi

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

26.01.2024

11:00

CZ-02

Temel Tasarım

Öğr. Gör. Özkan BAYSAL

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

 İç Mekân Tasarımı Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

13:00

CZ-02

Mekân Tasarım Tarihi

Yüksek Mimar Yüsra ALPARMAK

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

16.01.2024

15:00

BİL LAB-3

Mobilya Tasarımı

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

17.01.2024

13:00

CZ-02

İş Etüdü

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

19.01.2024

13:00

CZ-02

Metraj ve Keşif

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

22.01.2024

15:00

BİL LAB-3

Bilgisayar Destekli Tasarımı-III

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

24.01.2024

13:00

CZ-02

Ergonomi

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

25.01.2024

13:00

CZ-07

Dekorasyonda Üretim Teknikleri II

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

26.01.2024

13:00

BİL LAB-3

İç Mekân Tasarımı-II

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

Dr. Öğr. Üyesi Selim DEĞİRMENTEPE

Harita ve Kadastro Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.22024

14.00

AZ-01- AZ-08

Matematik

Doç. Dr. Mustafa ALTIN

Öğr. Gör. Hasan POLAT

16.01.2024

14:00

AZ-01- AZ-08

İş Güvenliği ve İşçi Sağlığı

Dr. Öğr. Üyesi Müslim EROL

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

17.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

Kartografya -I

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

18.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

Mesleki Hesaplımlar- I

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

19.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

Alet Bilgisi

Öğr. Gör. Hasan POLAT

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

22.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

İmar Bilgi- I

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

23.01.2023

14:00

AZ-01- AZ-08

İşletme Yönetimi

Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

23.01.2023

15:00

AZ-01- AZ-08

Meslek Etiği

Doç. Dr. Mustafa ALTIN

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

24.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

Ölçme Bilgisi -I

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

25.01.2024

13:00

AZ-01- AZ-08

Temel Bilgi Tekn. Kullanımı

Öğr. Gör. Hasan POLAT

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

 Harita ve Kadastro Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11:00

AZ-01- AZ-08

 

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

Prof. Dr. Ferdi AKMAN

Öğr. Gör. Hasan POLAT

16.01.2024

10:00

AZ-01- AZ-08

 

Türk Dili-I

Öğr. Gör. Cemil TURGUT

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

16.01.2024

13:00

AZ-01- AZ-08

 

Coğrafya Bilgi Sistemleri

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

17.01.2024

10:00

AZ-01- AZ-08

 

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi- I

Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

18.01.2024

15:00

AZ-01- AZ-08

 

Yabancı Dil -I

Öğr. Gör. Yaşar Üstün KAPLAN

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

19.01.2024

13:00

 

AZ-01- AZ-08

 

Yol ve Sulama Bilgisi

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

22.01.2024

13:00

AZ-01- AZ-08

 

Mesleki Uygulama- I

Doç. Dr. Mustafa ALTIN

Öğr. Gör. Hasan POLAT

23.01.2024

12:00

AZ-01- AZ-08

 

Kadastro Bilgisi

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

24.01.2024

13:00

AZ-01- AZ-08

 

Bilgisayar Destekli Haritacılık

Öğr. Gör. Onur Ersan KARA

Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ

Tekstil Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

11:00

AZ-01

Tekstil Maddeleri

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

 

16.01.2024

9:00

AZ-01

Genel İplik Teknolojisi

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

 

16.01.2024

11:00

AZ-01

Matematik

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

 

17.01.2024

11:00

AZ-01

Örme İşletme Organizasyonu

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

 

18.01.2024

11:00

AZ-01

Genel Dokuma ve Örme Teknikleri

Dr. Öğr. Üyesi Hüsnü AYDEMİR

 

19.01.2024

9:00

AZ-01

Temel Bilgi Teknolojisi Kullanımı

Öğr. Gör. Erkan CEYLAN

 

22.01.2024

11:00

AZ-01

Kalıp ve Model Uygulamaları

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm EROL

 

23.01.2024

11:00

AZ-01

Hazır Giyim ve Konfeksiyon Makineleri

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm EROL

 

24.01.2024

9:00

AZ-01

Dikiş Teknikleri

Dr. Öğr. Üyesi Müslüm EROL

 

Web Tasarımı ve Kodlama – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

10:00

CZ-08

Programlama Temelleri

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

16.01.2024

13:00

CZ-05

Bilgi İletişim ve Teknolojileri I

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

16.01.2024

16:00

CZ-08

Web Tasarımın Temelleri

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

17.01.2024

14:00

CZ-05

Veritabanı I

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

18.01.2024

11:00

CZ-05

Matematik

Öğr. Gör. Cebeli İNAN

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

19.01.2024

11:00

1CD-01

Kullanıcı Deneyimi Tasarımı

Prof. Dr. Vehbi TÜREL

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

22.01.2024

14:00

CZ-05

Bilgisayar Donanımı

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

23.01.2024

10:00

CZ-05

Açık ve Uzaktan Öğrenme

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

 Web Tasarımı ve Kodlama – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

Dersin Öğretim Elemanı

Gözetmen

15.01.2024

16:00

CZ-05

Bilgisayar Görmesi

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

16.01.2024

10:00

CZ-05

Türk Dili-I (TRD101)

Dr. Öğr. Üyesi Onur TOKİZ

Öğr. Gör. İbrahim AYAZ

17.01.2024

10:00

CZ-08

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi – I (AİT101)

Öğr. Gör. Dr. Yaşar UĞURLU

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

18.01.2024

15:00

CZ-05

Yabancı Dil-I (YDİ101)

Öğr. Gör. Serkan BAKCAK

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

19.01.2024

14:00

1CD-01

Grafik ve Animasyon

Prof. Dr. Vehbi TÜREL

Dr. Öğr. Üyesi Şener BALAT

22.01.2024

10:00

CZ-08

Siber Güvenlik

Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER

23.01.2024

13:00

CZ-05

İnternet Programcılığı II

Öğr. Gör. Mazhar KAYAOĞLU

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

24.01.2024

13:00

CZ-05

İşletim Sistemleri

Öğr. Gör. Serkan ERKAN

Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER