2023-2024 Güz Dönemi Mazeret Sınav Programı

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ MAZERET SINAVLARI

Dersin Adı

Sınav Tarih ve Saati

İnternet Güvenliği

3 Ocak 2024 Çarşamba 09:00

Bilgisayar Uygulamaları I

2 Ocak 2024 Salı 14:00

Mikrobilgisayar Sis. Ve Assembler

2 Ocak 2024 Salı 13:00

Nesne Tabanlı Programlama

3 Ocak 2024 Çarşamba 15:00

İşletme Yönetimi

3 Ocak 2024 Çarşamba 14:00

Türk Dili I

2 Ocak 2024 Salı 10:00

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi I

2 Ocak 2024 Salı 11:00 (CZ-02)

Yabancı Dil I

4 Ocak 2024 Perşembe 13:00  (AZ-01)

İnternet Programcılığı II

4 Ocak 2024 Perşembe 15:00

İletişim ve Etik

4 Ocak 2024 Perşembe 14:00

Algoritma ve Programlamaya Giriş

5 Ocak 2024 Perşembe 13:00

İşletim Sistemleri

3 Ocak 2024 Çarşamba 13:00

Bilgisayar Donanımı

2 Ocak 2024 Cuma 10:00

Elektrik Programı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

03.01.2024

10:00

CZ1

Elektrik Makinaları-II (ELP2203)

05.01.2024

14:00

CZ1

Teknolojinin Bilimsel İlkeleri

02.01.2024

10:00

CZ1

Matematik (MAT1101)

04.01.2024

14:00

CZ1

Temel Elektronik (ELP1101)

 Alternatif Enerji Kaynakları ve Teknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

03.01.2024

08:15

AZ-10

DC/AC AKIM DEVRE ANALİZİ (AEK1107)

 Doğalgaz ve TesisatıTeknolojisi Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

03.01.2024

10:00

CZ-01

Akışkanlar Mekaniği (GTP1103)

 İç Mekân Tasarımı Programı – 1. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

02.01.2024

11:00

CZ-02

Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I

02.01.2024

14:00

BİL LAB-3

Bilgisayar Destekli Tasarımı - I

03.01.2024

13:00

CZ-02

Renk ve Aydınlatma Teknikleri

 İç Mekân Tasarımı Programı – 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

02.01.2024

10:00

CZ-02

İş Etüdü

02.01.2024

13:00

BİL LAB-3

Mobilya Tasarımı

03.01.2024

10:00

BİL LAB-3

Metraj ve Keşif

03.01.2024

14:00

CZ-02

Ergonomi

04.01.2024

13:00

BİL LAB-3

Bilgisayar Destekli Tasarımı-III

04.01.2024

14:00

BİL LAB-3

Dekorasyonda Üretim Teknikleri II

05.01.2024

10:00

CZ-02

Mekân Tasarım Tarihi

05.01.2024

14:00

BİL LAB-3

İç Mekân Tasarımı-II

İnşaat Teknolojisi Programı 2. Sınıf

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

04.01.2024

13:00

AZ-01

Yabancı Dil-I (YDİ101)

04.01.2024

14:00

AZ-08/CZ-08

Yapı Metraj ve Maliyeti

04.01.2024

16:00

Bil. Lab-2

Bilgisayar Dest. İnşaat Tasarımı

Harita ve Kadastro Programı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

Sınav Salonu

Dersin Adı

04.01.2024

10:00

AZ-01

Coğrafya Bilgi Sistemleri

04.01.2024

13:00

AZ-01

Yabancı Dil -I

Otomotiv Teknolojisi Programı

Sınav Tarihi

Sınav Saati

 Sınav Salonu

Dersin Adı

02.01.2024

 11:00  CZ-02  Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi - I