Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Dönem Öncesi Akademik Değerlendirme Toplantısında Bir Araya Geldi

Bingöl Üniversitesi Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu akademik personeli,  2022/2023 akademik yılının değerlendirildiği toplantıda bir araya geldi.

Meslek Yüksekokul Müdürü Doç.Dr.Mehmet Akif AKYOL başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya, Müdür yardımcıları Öğr.Gör.Nihat ŞENOCAK ile Öğr.Gör.Mustafa NARİN ve akademisyenler katıldı.

15.09.2022 Perşembe günü saat 14:30'da MYO Konferans Salonu'nda yapılan dönem öncesi akademik değerlendirme toplantısında MYO Müdürümüz Doç.Dr.Mehmet Akif AKYOL Meslek Yüksekokulumuzda yaz boyunca yapılan çalışmalar hakkında hocalarımıza bilgiler vererek Meslek Yüksekokulumuzun teknik altyapısını, fiziki şartlarını ve eğitim faaliyetlerine yönelik adımlar attıklarını  aktararak, bu doğrultuda Meslek Yüksekokulumuzu dünya üniversiteleriyle rekabet edecek konuma getirmek için çalışmalara ara vermeden devam edeceklerini söyledi. Bu bağlamda Müdürümüz 2022-2023 Akademik yılında hocalarımızdan beklentilerini ifade etti.

Meslek Yüksekokulumuzun akademik başarısını daha ileriye taşımak için çözüm önerileri de sunulan toplantı, akademik personelin temenni, öneri ve talepleri dinlendikten sonra sona erdi.