Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulumuzun Düzenlediği Futbol Turnuvası Dostane Bir Havada Geçti

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu tarafından düzenlenen Halı Saha Futbol Turnuvası, bugün oynanan final maçı ile sona erdi. Mimarlık Ve Şehir Planlama Bölümünün şampiyon olarak tamamladığı turnuva, dostane bir havada geçti.

26 Ekim 2022 tarihi ile 23 Kasım 2022 tarihi arasında düzenlenen müsabakalar, oynanan final maçı ile sona erdi. İnşaat Bölümü ile Mimarlık ve Şehir Planlama Bölümü arasındaki Final maçı, Mimarlık Ve Şehir Planlama Bölümünün 8-2'lik galibiyeti ile sonuçlandı.

Programda bir konuşma yapan Okul Müdürümüz Doç.Dr.Mehmet Akif AKYOL Final Müsabakasında bizleri yalnız bırakmayan başta Rektörümüz Prof.Dr.İbrahim ÇAPAK hocamıza, Rektör Yardımcımız Prof.Dr.Hasan Çiftçi hocamıza, Turnuvamıza Sponsor olan Bin Group Şirketler topluluğu Temsilcisi Mümtaz YETKİN beye, Akademisyenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür etti.  

Program ilk üç takıma kupa ve madalya ve hediyelerinin takdim edilmesiyle sona erdi.

11 takımın mücadele ettiği turnuvaya renk katan tüm öğrencilerimize, Turnuvamızı koordine eden Yusuf ALİM ve Yusuf ASLAN’a, Turnuvamıza sponsor olan Bin Group Şirketler Grubuna

Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü olarak teşekkür ediyoruz.