MYO Program Kalite Alt Komisyonları

BİLGİSAYAR TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ BİLGİSAYAR PROGRAMCILIĞI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. M. Zekeriya GÜNDÜZ Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Yalçın DİNÇER Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Şener BALAT Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Sezer ESEN Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ BÖLÜMÜ PEYZAJ VE SÜS BİTKİLERİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S.No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Müge YURTCAN Program Başkanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör Ahmet CAF Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Uğur Eren YURTCAN Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Semanur DOLGUN Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MOTORLU ARAÇLAR VE ULAŞTIRMA TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Mehmet Şah SARAÇ Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. İbrahim GÜNDÜZ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr.Gör. İbrahim GÜNDÜZ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Cemre KAYA Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ MEKATRONİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONLARI
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Hasan ERDAL Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. İbrahim Halil AKBOĞA Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
4 Hamza Ömer İNİK Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRONİK VE OTOMASYON BÖLÜMÜ ELEKTRNİK HABERLEŞME TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Dr. Öğr. Üyesi Emine ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Dr. Burak YILDIRIM Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Sibel SEVEN Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Hamza Ömer İNİK Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MİMARLIK VE ŞEHİR PLANLAMA BÖL. HARİTA VE KADASTRO PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1  Doç.Dr. Mustafa ALTIN Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Onur Ersan KARA  Program Kalite Güvencesi Temsilcisi  Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Uğur AKBAŞ Öğretim Elemanı  Teknik Bilimler MYO
4 Hevin YILDIRIM Program Öğrenci Temsilcisi  Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ ELEKTRİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Dr.Öğr.Üyesi  Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. M. Ali KÖPRÜ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Yunus KOCADAĞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Recep BÜRKÜK Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ GAZ VE TESİSATI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S.No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Y. Selim TARİH Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. M. Said ATEŞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Recep BÜRKÜK Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
ELEKTRİK VE ENERJİ BÖLÜMÜ ALTERNATİF ENERJİ KAYNAKLARI PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU
S. No Adı, Soyadı Komisyondaki Görevi Birimi
1 Öğr. Gör. Serhat ŞAP Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. M. Said ATEŞ Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Hasan POLAT Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Recep BÜRKÜK Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MALZEME VE MALZEME İŞLEME TEK. BÖLÜMÜ MOBİLYA VE DEKORASYON PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Erkan CEYLAN  Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Selim DEĞİRMENTEPE Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Muhammed Said ATEŞ Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Halime ASANA Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
İNŞAAT BÖLÜMÜ İNŞAAT TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Uğur Eren YURTCAN Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Fatma TABAK Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. M. Nuri KOLAK Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Kenan ŞIĞVA Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
EL SANATLARI BÖLÜMÜ HALICILIK VE KİLİMCİLİK PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Mevlüde KAN Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Yaşar UĞURLU Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Hasan VARAN Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
TEKSTİL, GİYİM, AYAKKABI VE DERİ BÖLÜMÜ TEKSTİL TEKNOLOJİSİ PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
  Dr.Öğr.Üyesi Hüsnü AYDEMİR Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Öğr. Gör. Mevlüde KAN Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Sinem BAYLAS Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Zafer COŞAR Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
         
MAKİNE VE METAL TEKNOLOJİLERİ BÖLÜMÜ MAKİNE PROGRAMI KALİTE ALT KOMİSYONU    
S. No Adı Soyadı Komisyondaki Görevi  Birimi
1 Öğr. Gör. Ebubekir BOZKURT Başkan Teknik Bilimler MYO
2 Doç. Dr. İhsan KIRIK Program Kalite Güvencesi Temsilcisi Teknik Bilimler MYO
3 Öğr. Gör. Gökçe YILDIRIM Öğretim Elemanı Teknik Bilimler MYO
4 Murat YILDIRIM Program Öğrenci Temsilcisi Teknik Bilimler MYO